اخبار, نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

غرفه مرکز نشر هاجر واقع در راهروی 10/1 شماره13 در حال آماده سازی است.

غرفه مرکز نشر هاجر واقع در راهروی 10/1 شماره13 در حال آماده سازی است.
مدیربازرگانی مرکز نشر هاجر در گفتگو با روابط عمومی، ضمن اشاره به آماده سازی غرفه این انتشارات، از مشخص شدن محل استقرار غرفه در ایام نمایشگاه کتاب بین المللی تهران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز نشر هاجر، میلاد مینا، مدیر بازرگانی این انتشارات از آمادگی برای آغاز نمایشگاه به صورت حضوری و مجازی اطلاع داد و با اشاره به اینکه مرکز نشر هاجر در فروش مجازیِ نمایشگاهِ کتاب نیز اثار خود را عرضه نموده است، بیان کرد: فروشگاه مرکز نشر هاجر در ایام نمایشگاه کتاب، آماده خدمت رسانی و دریافت سفارشات مراجعین محترم خواهد بود.
وی تاکید کرد تخفیف هایی که با بن کتاب لحاظ خواهد شد صرفا در خرید مجازی بوده و با مراجعه به سایت نمایشگاه کتاب به ادرس https://book.icfi.ir/ و انتخاب مرکز نشر هاجر و سپس انتخاب کتاب ها امکان پذیر خواهد بود و مخاطبین می توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه کتاب و انتخاب مرکز نشر هاجر، کتب مد نظر خود را انتخاب نمایند.
وی همچنین خاطرنشان کرد: خرید کتب درسی طلاب که با تخفیف ویژه نمایشگاه قابل خریداری است نیز از همین طریق باید انجام پذیرد.
ایشان همچنین افزودند مخاطبین می توانند علاوه بر حضور در غرفه مرکز نشر هاجر در سالن10/1 شماره13 در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در روزهای 21 تا 31 اردیبهشت ماه، و تهیه کتاب های مدنظر خود، به سایت نشر هاجر و همچنین کانال این مرکز در پیام رسان ایتا مراجعه نمایند.

 

:اطلاع از آخرین اخبار نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
#نمایشگاه_مجازی_کتاب_تهران
#مصلی_سی_و_سومین
#مرکز_نشر_هاجر
#ناشر_تخصصی_زن_و_خانواده
آدرس کانال ایتا
@hajarpub_ir
آدرس وبسایت
https://hajarpub.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *