اخبار, نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

خرید کتاب درسی با 60%تخفیف در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

خرید کتاب درسی با 60%تخفیف در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مدیرعامل مرکز نشر هاجر از فرصت خرید کتب درسی طلاب سال تحصیلی آتی در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با تخفیف ویژه ی 60% خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر هاجر، احمد شایانفر در مصاحبه با روابط عمومی، بیان کرد: در نمایشگاه کتاب تهران که از روز 21 اردیبهشت ماه به صورت حضوری و همچنین مجازی آغاز می شود، طلاب محترم می توانند از امکان بن کتاب و تخفیف نمایشگاهی استفاده کرده و کتب درسی خود را با 60 درصد تخفیف تهیه نمایند.
وی افزود با توجه به اینکه بن کتاب صرفا در خرید مجازی نمایشگاه فعال می شود، فرصت بسیار مناسبی برای طلاب در استان ها است، تا بدون دغدغه و تنها با ورود به سایت نمایشگاه کتاب تهران به آدرس https://book.icfi.ir/ و انتخاب کتابهای مورد نیاز، در صورت موجود بودن کتابها نسبت به خرید کتابهای درسی و یا غیر درسی خود اقدام نمایند.
مدیرعامل مرکز نشر هاجر همچنین اضافه کرد برای شناخت و راحتی طلاب لیست کتابهای درسی سال تحصیلی 1400-1401 طی بخشنامه ای به مدارس ارسال شده است، تا طلاب بتوانند انتخاب دقیق تری برای کتاب های مرتبط با پایه تحصیلی خود داشته باشند.
در پایان ایشان فرمودند طلاب برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند اخبار نمایشگاه و شیوه ثبت نام را از کانال ایتا و سایت مرکز نشر هاجر پیگیری نمایند.

اطلاع از آخرین اخبار نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

#نمایشگاه_کتاب_تهران
#کتابهای_درسی
#مرکز_نشر_هاجر
#ناشر_تخصصی_زن_و_خانواده
آدرس کانال ایتا
@hajarpub_ir
آدرس وبسایت
https://hajarpub.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *