اخبار, تازه های نشر زن و خانواده

آثار جدید مرکز نشر هاجر در سال 1400 رونمایی شد

به گزارش پایگاه خبری مرکز نشر هاجر ناشر تخصصی زن و خانواده ، طی مراسمی از 30 عنوان کتاب تازه منتشر شده مرکز نشر هاجر در سال 1400 با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت پور در ساختمان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران رونمایی شد.

در راستای حمایت از آثار نویسندگان حوزوی خواهر، تعداد 27 عنوان از این کتاب ها به همت بانوان طلبه سراسر کشور به زیور طبع آراسته شده اند.

«پیوند همسرانه»، «آموزش نماز به زبان اسپانیایی»، «ترجمه کتاب قرآن و العهدین»، «زن و برابری»، «فرازهای رسا»، «مظلومیت تاریخی»، «درمان حرام خواری»، «نگاهی تطبیقی بر سبک زندگی  اسلامی»، «جام بلا»، «تورم و ربا»، «خانه های نورانی در جامعه رحمانی»، «آموزش قرآن به روش آسان»، «بانوان شیعه جمهوری آذربایجان»، «نسل صبر»، «تبلیغ دین در فضای مجازی»، «کتاب استاد الموجز فی اصول الفقه در 2 جلد» و  «سقط جنین و امر مطلق کانت» عناوین برخی از این کتاب ها هستند.

از دیگر عناوین تازه منتشر شده می توان به مواردی همچون «علم و دین دو موهبت معرفت بخش»، «برج مراقبت»، «تعدیل قضایی قرارداد از منظر فقه مقارن»، «تحدید مهریه از منظر فقه و حقوق»، «ولای علی در 4 جلد»، «جهاد در قرآن»، «مقایسه تطبیقی رجعت در اسلام و یهود و مسیح»، «مواجهه یهود با فرمان های حضرت موسی در قران و تورات»، «با همسرم به دور از سایه تعارض»، «جایگاه فقهی حقوقی کار خانگی زن»، «موضوع شناسی خلوت با نامحرم »، «فبک با عینک تعلیم و تربیت اسلامی» و «قراداد های بانکی» اشاره کرد.

مرکز نشر هاجر، ناشر تخصصی زن و خانواده همواره می کوشد در جهت تحقق اهداف و رسالت عظیم حوزه های علمیه، یعنی گسترش فرهنگ و معارف اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گام های مفید و مؤثری بردارد.

لیست عناوین و نویسندگان کتاب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *