اخبار, وبلاگ

برندگان طرح خانواده مرکز نشر هاجر جوایز خود را دریافت کردند

مرکز نشرهاجر/ با انجام قرعه کشی طرح اهدای کتاب مرکز نشر هاجر (ناشرتخصصی کتاب زن و خانواده) در روز مباهله، منتخبین با حضور در فروشگاه نشر هاجر ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی جوایز خود را دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر هاجر، طی برنامه ریزی صورت گرفته تعداد 40 نفر از خانواده های مشارکت کننده در طرح اهدای کتاب رایگان به مناسبت روز خانواده طی دو روز از ساعت 18 تا 20میهمان ما در فروشگاه مرکز نشر هاجر واقع در خیابان معلم، مجتمع ناشران – طبقه اول – پلاک 114 می باشند که به دلخواه خود می توانند تا سقف یک میلیون ریال کتاب رایگان خریداری کنند.

مجتبی حلاج زاده، مدیربازرگانی مرکز نشر هاجر در حاشیه این مراسم در گفت وگویی اظهارداشت: این طرح یکی از دهها طرح فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و بصیرت افزایی انتشارات هاجر به عنوان ناشرتخصصی کتاب زن و خانواده عنوان کرد.

وی افزود: طرح اهدای کتاب رایگان به مناسبت 25مردادماه، روز خانواده و تکریم از بازنشستگان عزیزمان می باشد که از 22لغایت 24مردادماه برگزار و همزمان با روز مباهله در قرعه کشی 40 نفر از شرکت کنندگان انتخاب شدند.

این فعال صنعت چاپ و نشر استان قم ادامه داد: باتوجه به استقبال بی نظیر علاقه مندان و مخاطبان نشر هاجر ان شاءالله به زودی شاهد ارائه طرح های ویژه و مناسبتی خواهیم بود.

لازم به ذکر است علاقه مندان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی نشر هاجر(ناشر تخصصی کتاب زن و خانواده) به نشانی http://hajarpub.ir و یا به لینک مستقیم https://b2n.ir/734061 از نتیجه قرعه کشی اطلاع پیدا کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *