جهت سهولت در تکمیل این فرم، توصیه می‌شود تا ابتدا فهرست کتاب‌ها را از ایــنــجــا دانلود کرده و یک نسخه مکتوب از آن را تکمیل نموده و سپس نسبت به تکمیل این فرم اقدام نمایید.

دریافت فهرست کتاب‌های درسی سطح 2 – نیمسال اول سال تحصیلی 99-98

 

برای ورود به صفحه کتاب های درسی سطح 3 کلیک نمایید.

برای دانلود فیلم راهنما، ایــنــجــا را کلیک نمایید.

 

برای یافتن نام کتاب در این صفحه می‌توانید از دکمه‌های Ctrl+F استفاده نمایید.

[gravityform id=”7″ title=”true” description=”true”]

دیدگاهی در مورد “فرم اعلام تعداد کتاب‌های درسی مورد نیاز مدارس سطح 2 – نیمسال اول سال تحصیلی 99-98

 1. مدیر گفت:

  مدرسه معصومیه شهرضا: سلام علیکم اگر امکان دارد کتاب ها در فروشگاهی در مرکز استان ارسال شود تا اینکه خود طلاب مراجعه کنند و تهیه کنند مدرسه تا سال اینده درگیر هزینه کتاب است تا از طلاب بگیرد با تشکر فراوان
  پاسخ نشر هاجر: با سلام. این مورد در جلسه هیات مدیره مرکز نشر هاجر طرح گردید و مورد موافقت قرار نگرفت.

 2. مدیر گفت:

  فاطمه الزهراء اطهر ایلام: با سلام و قبولی طاعات و عبادات ،اگر لطف شود و کتب پایه اول بعد از اعلام رسمی و ثبت نام نهائی به مدارس ارسال شود و در خواست به آن بازه زمانی موکول شود خیلی بهتر است جون به علت انصراف هر سال مدارس مبالغ هنگفتی متضرر می شوند و کتاب ها هم بلا استفاده هستند.
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با توجه به تاکید مرکز مدیریت مبنی بر اینکه کتاب های درسی در ابتدای سال تحصیلی در اختیار طلاب باشد و با عنایت به اینکه برای چاپ و ارسال کتاب های درسی حداقل 45 روز زمان مورد نیاز است، ارسال کتاب درسی پایه اول بعد از ثبت نام قطعی وجود ندارد.

 3. مدیر گفت:

  فاطمیه نقده: باسلام و قبولی طاعات و عبادات با توجه به این که در فهرست کتاب های درسی پایه دوم درس نحو متوسطه 1و2 موجود است ولی در لیست تعداددرخواستی این درس موجود نمی باشد.وهمچنین درس ترجمه و مفاهیم قرآن1و 2 از فهرست درسی پایه اول در لست کتاب های درخواستی موجود نمی باشد
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام و تشکر از تذکر شما، لیست کتاب ها بروزرسانی شد.

 4. مدیر گفت:

  باعرض سلام وخداقوت کاش از همان مرحله اول قیمت کتابها هم اعلام مش شد که ما از طلاب می گرفتیم واز حساب حوزه پول کتاب رو نمی دادیم.که در طول سال مجبور میشیم که هر روز به طلاب یادآوری کنیم.ممنون
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، متاسفانه تا پیش از استخراج آمار چاپ کتاب، امکان برآورد قیمت کتاب‌ها وجود ندارد. زیرا سیاست مرکز نشر هاجر بر حداقل سازی بهای تمام‌شده کتاب برای طلاب است و با توجه به این سیاست، قیمت کتاب تا حدود زیادی به تیراژ کتاب وابسته است.

 5. مدیر گفت:

  با سلام و خدا قوت اگر امکان دارد طوری برنامه ریزی شود که طلاب خودشان کتابهای مورد نیاز را با تخفیف خریداری نمایند .برخی مواقع مدرسه واقعا متضرر می گردد کتابهای سفارش داده شده خصوصا برای پایه اول در مدرسه می ماند .
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، پیش از این نیز با این مشکل مواجه بوده ایم. اما ترتیب ثبت نام و اخذ واحد به گونه ای است که نمی توان پس از ثبت نام و اخذ واحد آمار کتاب های پایه اول را استخراج کرد. به همین خاطر مجبور هستیم تا بر اساس برآورد اولیه، سفارش چاپ کتاب بدهیم. البته با توجه به انعکاس این مساله به مسئولان آموزش، تلاش شده است تا از تغییر کتاب های درسی بویژه پایه اول اجتناب شود تا کتاب‌های باقیمانده در مدارس در سال های بعد نیز قابل استفاده باشد.

 6. مدیر گفت:

  سلام علیکم از اینکه کتابهای متفرقه مقطع سیکل را جزء انتشارات قرار داده ایم کمال تشکر را داریم.
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، از نظرات لطف شما متشکریم. خادمان شما در مرکز نشر هاجر تمام تلاش خود را برای ارتقای کمی و کیفی خدمات به طلاب گرامی، به کار می گیرند. البته در این مسیر، سخت نیازمند انتقادات و پیشنهادات شما هستیم. ما مفتخریم به این همراهی!
  —————————————————————————————–
  پی‌نویس: در صفحه اول سایت یک فرم قرار دارد که می توانید هر کتابی را از مرکز نشر هاجر بخواهید. اگر کتاب در بازار موجود باشد، برای شما تهیه کرده و ارسال می‌کنیم.

 7. مدیر گفت:

  خوزستان/دزفول/الزهراء(علیهاالسلام): این چند کتاب که در فهرست کتب قبلی که درخواست رده بودیم از قم افتاده ود لطفا این چند قلم نیز به لیست قبلی اضافه گردد. با تکر

  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، اگر منظورتان این است که در سفارش جدید چند کتاب را درخواست کرده اید که در سفارش قبل نبوده است و حالا انتظار دارید تا این دو با هم جمع شود، لازم به تذکر است که مرکز نشر هاجر تنها یک سفارش و آن هم آخرین سفارش شما را ملاک عمل قرار می‌دهد. لذا اگر قصد دارید تا سفارش قبلی خود را اصلاح کرده و تعداد کتاب ها را کم و زیاد نمایید، حتما حتما در سفارش نهایی خود باید تعداد تمام کتاب های درخواستی را مجددا از ابتدا وارد نمایید.

 8. مهدیه السادات هاشمی گفت:

  باسمه تعالی
  با عرض سلام و ادب و احترام و تشکر ویژه به دلیل اینکه کتابهای مورد نیاز مدارس سیکلی را نیز به لیست اضافه کردید واقعا معظل بزرگی برای تهیه این کتب از کتابفروشی های بیرون داشتیم.اجرکم عندالله

 9. مدیر گفت:

  کرمان/فهرج/معصومیه: با سمه تعالی با عرض سلام و احترام و تشکر ویژه به دلیل اینکه بعضی کتب مقطع سیکل که قبلا با سختی تهیه می کردیم را از این طریق در اختیار مدارس قرار می دهید.اجرکم عندالله

 10. مدیر گفت:

  هرمزگان/سیریک/حضرت خدیجه(علیهاالسلام): باعرض سلام وخسته نباشی وقبولی طاعات وعبادات شما عزیزان بزرگوار.ازنظر اینجانب اگر اینهمه مواد درسی را که قبلا عربی بودن ولی الان فارسی شدن راقبول ندارم چراکه پایه واساس حوزه های علمیه ادبیات عرب می باشد ولی باتغییر عربی به فارسی این مواد درسی علنا از ادبیات عرب داریم فاصله می گیریم وثانیا خواهشا اگه مقدوره مواد درسی را که هنوز آماده نیستن رادربرنامه درسی نگنجانید این ترم واقعا کتب درسی دیر به دست مدارس رسید. باتشکر از زحمات شما بزرگواران
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، مرکز نشر هاحر درباره محتوای کتاب‌ها، اقدامی نمی تواند انجام دهد. این گونه موارد را باید معاونت آموزش و پژوهش در مرکز مدیریت مطرح نمایید. اما ضمن پوزش از دیر رسیدن برخی از کتاب‌ها، به اطلاع می رساند متاسفانه با تغییر برخی از کتاب‌ها، متن آن ها نیز خیلی دیر به نشر هاجر واصل می شود و نهایتا در چاپ و ارسال کتاب تاخیر بوجود می آید.

  1. مدیر گفت:

   با سلام لطفا راه حلی یا روشی بگذارید تا بتوانیم در خواست کتب خودمان را بعد از گزینه ارسال ببینیم

 11. مدیر گفت:

  اصفهان/نائین/فاطمةالزهرا(علیهاالسلام): با سلام، ضمن تقدیر و تشکر از شما بزرگواران، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ نمایید که طلاب بتوانند به صورت شخصی نسبت به درخواست کتب درسی و پرداخت هزینه آن اقدام نمایند. باتشکر
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، سیاست مرکز نشر هاجر مبنی بر کمترین بهای تمام‌شده کتاب برای طلاب است. تمام راهکارهای ارسال کتاب درسی در سال های قبل آزمایش شده و در حال حاضر این روش کمترین هزینه را برای طلاب به همراه دارد. البته امکان خرید کتاب درسی از طریق همین وبسایت برای تمام طلاب در تمام طول سال فراهم است.

 12. مدیر گفت:

  لرستان/الیگودرز/فاطمیه: باسلام و قبولی عبادات اگر هر سال کتابها تغییر نکنند بهتر است با تشکر

 13. مدیر گفت:

  خوزستان/بندر ماهشهر/امام خمینی(رحمة الله علیه): با سلام واحترام لطفا درخواست کتابهای ورودی جدید ہپایه اول را به بعد از پذیرش و طی مراحل ان موکول کنید -قیمت کتابها همان ابتدا مشخص شود ..باتشکر
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، قبلا به این سوال پاسخ داده شده است.

 14. مدیر گفت:

  کرمانشاه/هرسین/زینب کبری(علیهاالسلام): با تشکر. لطفا کتاب ها را سریع تر ارسال نمایید.
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، برنامه ریزی به نحوی است تا کتاب ها پیش از آغاز سال تحصیلی به مدارس واصل شود.

 15. عصمت محمدرضایی گفت:

  نظری ندارم

 16. منیره توکلی مردخی گفت:

  خوزستان /اندیمشک/الزهرا سلام الله علیها) باسلام 1-مهلت زمان درخواست کتاب برای مدارس افزایش یابد2-مشحصات کتاب واضح تر باشد وچنانچه کتابی ازلحاظ محتوایی ویرایش می شوداطلاع درزمان درخواست کتاب به مدارس اطلاع داده شود.باتشکر

  1. مدیر گفت:

   پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، موارد مطروحه توسط شما، بررسی شده و دیدگاه‌های شما به معاونت آموزش منعکس می‌شود.

 17. مدیر گفت:

  آذربایجان شرقی/آذرشهر/فاطمةالزهرا(علیهاالسلام): باسلام وخسته نباشيد وآرزوي قبولي طاعات وعبادات شما دراين ماه پرخير وبركت،از شما تقاضاداريم تعداد زيادي از كتابهاكه در كمد هاي مدارس و از جمله در مدرسه ما از سال 90 انباشته شده است فكري انديشيده شود.قبلا از زحمات شما كمال تقدير وتشكر را داريم.
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، پیش از این و در سال 97 طرحی برای جمع‌آوری کتاب‌های مازاد مدارس به مدیریت‌های استانی ارسال گردید و برخی از استان‌ها در آن شرکت کردند. بر اساس این طرح کتاب‌های مازاد از مدارس گردآوری شد و در ازای آن، کتاب‌های بروز از محل انبار مرکز نشر هاجر جایگزین گردید. مراتب را از مدیریت استان خود پیگیری نمایید.
  برای اطلاع از طرح های مرکز نشر هاجر، پیشنهاد میشود تا همواره آخرین اخبار را از سایت اینترنتی مرکز نشر هاجر دنبال نمایید.

 18. مدیر گفت:

  بوشهر/تنگستان/ریحانة النبی(علیهاالسلام): با سلام و احترام و قبولی طاعات و عبادات ببخشید پایه اول شیوه شیوایی داشتند ولی در لیست نبود حذف شده است؟
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، فهرست کتاب ها از سوی معاونت آموزش به مرکز نشر هاجر ابلاغ می شود. این مرکز دخل و تصرفی در این فهرست ندارد.

 19. مدیر گفت:

  تهران/تهران/جوادالائمه(علیه‌السلام): لطفا امکان تغییر تعداد را چون سال گذاشته برای مدارس در نظر بگیرید.
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، امسال نیز همانند سال قبل امکان تغییر تعداد درخواست در مرحله نهایی در نظر گرفته شده است و متعاقبا اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

 20. مدیر گفت:

  فارس/شیراز/فاطمةالزهرا(علیهاالسلام): باتوجه به مشکلات متعدد اینترنت وقطع ووصل هنگام ثبت درخواست ها و … اگر سفارش کتب درسی به شیوه گذشته درفایل اکسل باشد ، بهتراست. ضمنا درصورتی که مدرسه نیاز به سفارش مجدد کتب درسی داشت به قیمت آزاد محاسبه نگردد وبه همان قیمت شامل تخفیف برای ایشان ارسال گردد. (مانند کتاب فقه2 ترم گذشته که به صورت آزاد محاسبه گردید )
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، متاسفانه در زمینه اتصال اینترنت کمکی از دست این مرکز بر نمی آید. در حال حاضر تدابیری اندیشیده شده است که نیاز به اینترنت به حداقل ممکن رسیده است و ارسال درخواست کتاب تنها به اتصال اینترنتی در کسری از زمان نیاز دارد.
  در سالجاری از سوی مرکز مدیریت هیچ یارانه ای برای کتاب های درسی در نظر گرفته نشده است و صرفا مبلغ تخفیف مرکز نشر هاجر قابل انجام است.

 21. شیرازی گفت:

  سلام علیکم
  باتوجه به اینکه برخی طلاب برای ترم بعدی معلوم نیست چه واحدهای باید بگذراند و برای انتخاب کتاب دچار مشکل می شود اگر خودشون بعد از انتخاب واحد تهیه کنند خیلی بهتر است

 22. قاسمی گفت:

  با سلام لطفاً کتبی که هر سال ویرایش می شوند با عنوان ویرایش جدید مشخص نمایید که طلابی که کتاب سالهای قبل تهیه کرده اند متحمل هزینه نشوند

 23. حمیده رجبی نژاد گفت:

  با سلام
  ای کاش همراه با سفارش کتاب هزینه ها هم معلوم بود تا مدرسه دچار مشکل نشود .

  1. مدیر گفت:

   قبلا به این سوال پاس داده شده است

 24. تائبی گفت:

  با سلام
  حتما پس از زدن دکمه ارسال باید لیست کتبی که درخواست دهنده وارد کرده به همراه تعداد آنها به کاربر نشان داده شود تا بتواند تطبیق داده و چک بکند و در صورت درست بودن تأیید بنماید تا ثبت گردد.

  1. مدیر گفت:

   با سلام و تشکر حتما این مورد را بررسی میکنیم

 25. مدیر گفت:

  زنجان/خرمدره/حضرت معصومه (س) خرمدره: با سلام و تشکر فراوان از زحمات شما، درخصوص اعلام فهرست کتب درسی خواهشمند است با برنامه درسی همان سال مطابقت داده شود تا کتب اضافی در مدارس تجمیع نشود.
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، فهرست کتاب ها از سوی معاونت آموزش در مرکز مدیریت تعیین و به این مرکز ارسال می شود.

 26. مدیر گفت:

  مرکزی/اراک/ریحانه النبی: سلام علیکم کتاب عقاید توصیفی پایه اول وفوت و فن زبان انگلیسی پایه اول دوره هفت ساله فوق العاده سنگین و از مطالب بسیار زیادی برخوردار است. که هم اساتید و هم طلاب از این بابت معترضند. لطفا رسیدگی فرمایید.
  .
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، امور محتوایی را باید با معاونت آموزش و پژوهش مطرح نمایید.

 27. مدیر گفت:

  تهران/تهران/الزهراء(علیهاالسلام): سلام علیکم ضمن قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان ، و تشکر از زحمات شما بزرگواران یک پیشنهاد لطفا سامانه خرید کتاب از طریق اینترنتی را برای طلاب راه اندازی بفرمایید . تا خود طلاب بتوانند کتاب های مورد احتیاج در طول ترم را خریداری نمایند گاها پیش می اید با توجه به اتنخاب واحد و یا مسائل دیگر طلاب بعد از سفارش کتاب توسط مدرسه نیاز به کتاب دارن که با فعال شدن خرید اینترنتی این مشکل حل خواهد شد
  .
  پاسخ مرکز نشر هاجر: با سلام، سایت فروشگاه مرکز نشر هاجر در هر زمان امکان خرید اینترنتی را برای همه مخاطبان فراهم کرده است. بویژه طلاب از طریق بخش سامانه ها در شبکه کوثرنت می توانند بدون نیاز به ثبت نام وارد سایت شده و خرید نمایند.

 28. مدیر گفت:

  اصفهان/خمینی شهر/رضویه: لطفا درخواست کتابها در زمانی ارائه دهید که طلاب تکلیف خودشان را از لحاظ قبولی و عدم قبولی خودشن و دیگران بدانند . تا بهتر تصمیم بگیرند که کتابی را می خواهند یا نه. زمان درخواست کتابها به این صورت طلاب را سردرگم می کند.

 29. مدیر گفت:

  تهران/تهران/زهرای اطهر(علیهاالسلام): سلام علیکم ضمن عرض ادب و احترام ، بهتر است درخواست کتاب توسط خود طلاب از سایت نشر هاجر باشد و تهیه کتاب به عهده خود طلاب باشد. همانند ترم دوم امسال که خود طلاب سفارش دادند و دیگر مدارس درگیر هزینه های کتاب نبودند. با تشکر

 30. مدیر گفت:

  قم/آران و بیدگل/حضرت زینب(علیهاالسلام): با سلام و احترام ، درخواست کتب قبل از انتخاب واحد و تعیین برنامه درسی برای طلاب با مشگلات زیادی روبرو هست و همچنین اگر شرایطی فراهم شود تا طلاب به راحتی خودشان بتوانند از طریق اینترنت کتاب مورد نیاز خود را انتخاب کنند و هزینه را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند و یا فروشگاهی به عنوان نمایندگی در شهرستان ها وجود داشته باشد کمک خوبی برای طلاب و مدارس خواهد بود.

 31. مدیر گفت:

  تهران/دماوند/حضرت معصومه(علیهاالسلام): با سلام و احترام پیشنهاد می شود زمان درخواست کتب به خرداد یا شهریور ماه موکول شود تا امار مدارس دقیقتر باشد.

 32. مدیر گفت:

  فارس/اقلید/ام الائمه(علیهاالسلام): مدرسه علمیه ام الائمه(سلام الله علیها) با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات با توجه به افزوده شدن سامانه نشر هاجر و درخواست کتاب در پرتال طلبه( کوثرنت)، در صورت امکان درخواست کتاب به خود طلبه واگذار شود.( به دلیل عدم پرداخت به موقع هزینه کتاب توسط برخی از طلاب مدارس غالبا متضرر می شوند.). در زمان اعلام درخواست کتاب، برای بعضی از دروس، کتب هم عرض معرفی شود ولی معاونین آموزش مدارس نسبت به محتوای کتب هم عرض آگاهی ندارند. لذا اگر فایل دروس هم عرض همزمان با درخواست کتاب به مدارس فرستاده شود با آگاهی بیشتر نسبت به محتوای کتاب سفارشات بهتری صورت می پذیرد. با تشکر از حسن همکاری شما

 33. مدیر گفت:

  مازندران/تنکابن/شهیدمطهری: سلام علیکم. اگر امکان دارد مرکز نشرهاجر کتاب فروشی هایی در شهرستانها داشته باشد تا اینکه خود طلاب مراجعه کنند و کتابهای مورد نیاز خود را تهیه کنند. باتشکر.

 34. شهربانو صایب نیا گفت:

  با توجه به اینکه فاصله زمانی انتخاب کتب با شروع ترم بسیار زیاد است به نظر می رسد بهتر است انتخاب کتب در نیمه دوم تیرماه و یا نیمه اول مرداد ماه انجام شود تا مدارس پس از نام نویسی طلاب پایه 1 و همچنین قبولی طلاب ورودی های دیگر ثبت سفارش نمایند.

  1. مدیر گفت:

   با سلام
   در این زمان هایی که شما گفته‌اید، امکان چاپ و ارسال کتاب تا اول مهرماه وجود ندارد

 35. شهربانو صایب نیا گفت:

  بهتر است زمان ثبت سفارش به نیمه اول مرداد انتقال یابد تا مدارس با قطعیت بیشتری کتب را سفارش نمایند .

 36. معصومیه گفت:

  با سلام وخداقوت
  اگر کتابهای درسی به کتابخانه مذهبی هر شهر سپرده میشد که طلاب حین خرید کتب درسی کتابهای مذهبی دیگر را نیز مشاهده کنند.بهتر می بود.

 37. مدیر گفت:

  با سلام و آرزوی قبولی طاعات ، 1- نظر به کتابهای اضافی موجود در مدارس چه با تغییر تغییر کتب درسی و یا دلایل دیگری بهر نحو در مدارس جمع شده است ، مجددا تبدیل به خمیر البرز/کرج/بقیع: کتاب گردد تا این سرمایه منقول مسلمین چه از ناحیه طلاب وچه مرکز ومدرسه از بین نرود . قبلا از تدبیری که جهت بهره وری و جلوگیری از اسراف بخرج میدهید نهایت امتنان رادارد. 2- با توجه به اشاره دفتر محترم نشر هاجر به یکی از مدیرا ن که خرید طلاب از نماینگی استانی میسور نمی باشد و از طرفی مشکلات مدارس در زمانبندی طولانی تصفیه حساب طلاب با مدرسه و وظیفه مدرسه در تامین اولیه بودجه کتاب در حالی که حدود 4 تا6 ماه روند تصیفه و تحویل به طول می انجامد، پیشنهاد می گردد با توجیه منطقی وتدبیر سیر مناسب تری برای تحویل کتاب آموزش احساس مسئولیت به طلبه از بدو ورود به مدرسه تمهید گردد. 3- پیشنهاد می گردد در صفحه شخصی طلبه ستونی جهت تهیه کتاب باز شود وبا بازه زمانی مشخص از مرداد تا مهر ، خرید کتاب و اعطای مسئولیت پرداخت بر عهده طلباه انجام پذیر د که طی اعلام عدد فیش واریزی خرید کتاب به حساب مدرسه ثبت نام طلبه پایان پذیرد وزحمت مضاعف مدارس در تامین تنظیم بودجه کتاب مدیریت بسامانی بپذیرد زیرا مدرسه وکادر حدود 6 ماه درگیر تنظیم وتحویل حساب وکتاب هستند روش موجود شوک زیادی را به مدارس در تامین بودجه دفعی کتاب تحمیل می نماید که با سیستم گذاری در صفحه شخصی طلبه و دسترسی سریع مدرسه به این اطلاعات پرداخت وخرید کتاب نظم ونظارت لازم در تنظیم و تحویل کتاب صورت خواهد گرفت. طبعا مثل سوابق پیشین هر طلبه ای که توان پرداخت نداشته باشد مدرسه ازآن مطلع و جبران می نماید.

 38. مدیر گفت:

  اصفهان/اصفهان/خدیجه کبری(علیهاالسلام): با سلام و خسته نباشید و خدا قوت با کمال سپاس و تشکر لطفا در زمان ثبت کتابها هزینه کتابها نیز همان موقع اعلام گردد از یک طرف مبلغ کتاب نا مشخص است و نمی دانیم از طلبه چه مبلغی دریافت گردد و تا زمانی هم هزینه دریافت نگردد و طلبه هزینه را بلاتکلیف باشد نمی توان ثبت سفارش زد و به فرمایشات شما دیگر نمی شود در تعداد کتابها تغییری انجام شود اشکالی که پیش می اید طلبه کتاب را سفارش می دهد و در امار قرار می گیرد و به علت ندانستن مبلغ کتب و عدم دریافت هزینه طلبه کتاب را ممکن است نیاید و ببرد و روی دست مدرسه می ماند چون فقط کتابهای پایه اول قابل عودت است لطفا در این زمینه پیگیری شود و از اینکه امسال کتابها زود تحویل طلاب داده می شود کمال تشکر را داریم

 39. مدیر گفت:

  مرکزی/خمین/هاجر(علیهاالسلام): بسمه تعالی 1- خواهشمند است نسبت به شیوه ارائه فهرست کتب درسی تجدید نظری فرمایید زیرا با فرم فوق الذکر هماهنگی ندارد و در صورت امکان در هر دو کد کتاب ها درج گردند. 2- خواهشمند است درخواست کتب فقط و فقط توسط طلاب و تمامی مراحل به صورت کاملا اینترنتی صورت پذیرد. 3- خواهشمند است با توجه به تاخیر درخواست توسط طلاب ، بازه زمانی این مرحله را بیشتر نمایید. با تشکر فراوان و آرزوی توفیقات روزافزون

 40. مدیر گفت:

  خوزستان/مسجدسلیمان/الزهراء(علیهاالسلام): با سلام واحترام با توجه به اینکه هنوز برنامه درسی به صورت دقیق ارسال نشده خواهشمند است فرصت دیگری دراختیارمدارس قرار داده شود تا درصورت نیاز لیست قبلی تصحیح گردد. باتشکر

 41. مدیر گفت:

  مازندران/چالوس/امام حسین علیه السلام: بسمه تعالی سلام علیکم با احترام، به استحضار می رساند با توجه به عدم اعلام دروس ترم های آموزشی آینده و عدم اعلام پیش نیازهای جدید دروس مناسب تر بود که امر سفارش کتاب پس از این مرحله صورت می پذیرفت. در سفارش کتب مشترک پایه اول و سایر دروس از آن جایی که سال اول قطعی نمی باشد امکان سفارش کتب نمی باشد . لطفا برای سنوات آینده تمهیدات لازم اندیشیده شود که کتب مشترک در دو مرحله سفارش داده شود. با توجه به عدم توجه برخی طلاب و عدم به موقع سفارش کتب این امر سبب افزایش کار و استرس در واحد آموزش شده است. لطفا در سنوات آینده گزینه سفارش کتب برای طلاب در سمانه کوثر نت فعال شود و دریافت هزینه به صورت اینترنتی و فردی صورت پذیرد.

 42. مدیر گفت:

  قزوین/بوئین زهراء/امام جعفر صادق(علیه‌السلام): باسلام وخدا قوت،انتقادی که داریم این است که متاسفانه سال پیش ماسفارش کتاب اداب ذی طلبگی دادیم ولی،نه کتاب به دست ما رسیده ونه هزینه کتاب.درلیست امسال هم کتاب ذی طلبگی جزء برنامه پایه ها هست ولی درلیست درخواستی نام کتاب نیست تاما سفارش دهیم.درصورت امکان ما کتاب اداب ذی طلبگی رابه تعداد20عدد می خواهیم .باتشکر
  .
  پاسخ مرکز نشر هاجر: تسویه حساب کتاب های سال قبل انجام شده است. اگر مدرسه شما هنوز تسویه حساب نشده، لطفا با شماره 02531015 تماس حاصل نمایید.

 43. مدیر گفت:

  هرمزگان/بندرلنگه/کوثر: با سلام واحترام وآرزو یقبولی طاعات و عبادات شما : اگر برای طلاب زمان انتخاب واحد این امکان وجود داشت که خود دروس مورد نیاز ترمشان را انتخاب نماییند از چند لحاظ بهتر بود. 1- صرفه جویی در وقت اموزش 2. انتخاب دقیق و مورد نیاز کتاب 3. جلوگیری از ماندن کتاب در انبار ها 4. جلوگیری از هدر رفتن پول بیت المال چون خیلی از وقت ها کتاب زیاد می آید وبرای ترم های بعد قابل استفاده نمی باشد 5. گاهی بعد سفارش کتاب طلابی مرخصی یا نصراف می دهند که باز کتتاب اضاف می آید .
  .
  پاسخ مرکز نشر هاجر: مسائل مربوط به انتخاب واحد به عهده معاونت آموزش است

 44. الزهراء رمشك گفت:

  با سلام و احترام ، از اينكه کتب مقطع سیکل را جزء انتشارات قرار داده ايد بسيار سپاسگزاريم. خواهشمند است زمان حذف و اضافه كتب در مرحله دوم را بعد از انتخاب واحد طلاب و قطعي تعداد نفرات، قرار بدهيد.
  مطلب ديگر كتب زيادي در مدرسه بدون استفاده وجود دارد. آيا امكان تبادل با مركز نشر هاجر وجود ندارد؟ متاسفانه به دليل تغييرات محتواي كتب و چاپ هاي جديد، مدرسه متحمل هزينه زيادي شده است چنانچه تدبيري انديشه شود كتب قديمي به نشرهاجر عودت داده شوند بسيار سپاسگزاريم.

 45. سهیلا باقرلو گفت:

  با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
  مدرسه ما کتابهای درخواستی را در زمان خودش سفارش داد ولی تذکراتی که بعدا در مورد کتابهای شیوه شیوایی و ترجمه و مفاهیم 1 و 2 ارسال شد نیاز به ویرایش کتب درخواستی داشتیم ولی جایی برای ویرایش در نظر گرفته نشده لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید که دوباره درخواست جدید پر کنیم یا نه؟

  1. مدیر گفت:

   با سلام
   تا 5 خرداد فرصت دارید تا مجددا درخواست کتاب های درسی خود را ارسال نمایید. البته آخرین درخواست شما مبنای عمل قرار می گیرد و درخواست های قبلی حذف می شود.
   تذکر مهم: لازم است تا تمام کتاب‌های درخواستی را مجددا در فرم مربوطه تکمیل نمایید.

 46. خانم درویشی گفت:

  با سلام

  برای سفارش تعداد جدیدی از دروس ، آیا سفارش و تعداد قبلی حذف می شود؟؟؟
  و باید جمع بندی جدید را وارد نمود؟؟
  ضمن اینکه بفرمایید تعداد لیست قبلی که ثبت شد از طریق سایت نشر هاجر برای مدرسه قابل مشاهده نمی باشد؟

  1. مدیر گفت:

   با سلام
   اگر قبلا درخواست خود را ارائه داده‌اید و قصد دارید تا درخواست خود را اصلاح کنید، کافی است مجددا تمام کتاب‌هایی را که نیاز دارید را در سامانه وارد نمایید. نشر هاجر تمام درخواست‌های قبلی شما را حذف کرده و صرفا آخرین درخواست را مبنای عمل قرار می‌دهد.
   در مرحله بعد قیمت کتاب‌ها مشخص‌شده و فاکتور مدرسه شما در فایل اکسل آماده می‌شود. شما در این مرحله می‌توانید ضمن مشاهده کتب درخواستی، تعداد آن را نیز تغییر دهید.
   منتظر اطلاعیه‌های بعدی مرکز نشر هاجر باشید.
   همچنان با ما در سایت بمانید.

 47. مهدی گفت:

  با سلام ببخشید درس تاریخ تشیع در لیست دروس که از طرف آموزش به شما داده شده بود وجود داشت ؟؟ چون تکلیف این درس مشخص نیست؟؟

  1. محمد براتی گفت:

   با سلام
   این درس برای طلاب پاره وقت ارائه گردیده و در لیست مربوط به این طلاب موجود بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *