اخبار, وبلاگ

تخفیف ویژه به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان

میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام دردانه جوانان بنی هاشم و الگوی ایثار و رشادت و شهادت و روز جوان بر جوانان برومند این مرز و بوم مبارک باد.

 

امام حسین علیه السلام، حضرت علی اکبر علیه السلام را عصارة بنی هاشم و شبیه ترین مردم به پیامبر صلی الله علیه وآله دانسته، و فرمودند: هر وقت دلمان برای رسول الله تنگ می شد، مشتاق زیارت علی اکبر می شدیم و زیارت و ملاقات علی اکبر علیه السلام بود که دلمان را در فراق پیامبر صلی الله علیه وآله تسلی می بخشید. پس اگر کسی شیفتة جمال و کمال پیامبر صلی الله علیه وآله است، می تواند از رخسار و فضایل علی اکبر هم به پیامبر صلی الله علیه وآله برسد( بحارالانوار، جلد 45، صفحات 42 و 43)

یازدهم شعبان المعظم روز ولادت حضرت علی اکبرعلیه السلام به عنوان روز جوان شناخته می شود به مناسبت این روز عزیز و گرامیداشت جوانان ایران، مرکز نشر هاجر در نظر دارد کتاب تربیت اخلاقی جوان با موضوع (ارائه راهکارهای صحیح تربیتی به والدین و مسئولان و آگاهی دادن به جوانان و نوجوانان در انتخاب راه و روش زندگی و الگوگیری صحیح برای رسیدن به سعادت و کمال است. دنیای امرزو که به تدریج ارزش های انسانی تضعیف شده و آسیب های اجتماعی تشدید می گردد، ضروریت دارد که برای هدایت و حمایت نسل جوان اقداماتی سریع و جدی آغاز گردد) را با 40 درصد تخفیف در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

 

جهت سفارش کتاب کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *