اخبار

حضور فعال مرکز نشر هاجر در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

حضور فعال مرکز نشر هاجر در نمایشگاه مجازی کتاب تهران
نشرهاجر/همزمان با برپایی نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، مرکز نشرهاجر(ناشر تخصصی زن و خانواده) وابسته به مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران کشور، با تمامی آثار مکتوب و به صورت برخط خود در این نمایشگاه حضور پیدا کرد.

احمد شایان فر، مدیرعامل مرکز نشرهاجر در گفت وگو با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر افزود: همانطور که مستحضرید نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه، ۳۰ دی ماه، با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد و فعالیت این نمایشگاه مجازی رسماً از اول بهمن ماه به منظور بهره مندی مخاطبان و فرهیختگان آغاز گردید.
وی اظهارداشت: نمایشگاه کتاب تهران امسال به سبب محدودیت های کرونایی برای نخستین بار به صورت مجازی از اول تا ششم بهمن ماه ۱۳۹۹ از طریق وبسایت نمایشگاه مجازی کتاب به نشانی www.tehranbookfair.ir برگزار می شود.
شایان فر با اشاره به اینکه برپایی نمایشگاه‌های کتاب تاثیر مهمی در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد، گفت: برگزاری نخستین نمایشگاه کتاب تهران به صورت مجازی و به نشانی https://tehranbookfair.ir/#/pavilion/6035/search می تواند نقش بسزایی در ترویج و ارتقای سطح آگاهیهای عمومی افراد به ویژه فرهیختگان حوزه و دانشگاه ایفا کند.
وی با بیان اینکه در این نمایشگاه مجازی برای اولین بار قریب به چهارهزاراثر در قالب 370عنوان کتاب از بیش از270 ناشر در معرض نمایش و خرید علاقه مندان قرار گرفته است، تأکید داشت: در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ۹۰۰ اثر مرتبط با زن و خانواده گرد‌آوری شده است و مباحثی از جمله دفاع مقدس، درسی و معارفی، اهل بیتی و تفسیری فلسفه، کلام، اعتقادی و روان‌شناسی موضوعات سایر کتب را به خود اختصاص می‌دهند.
شایان فر با اشاره به اینکه در این نمایشگاه تمامی آثار مرکز نشر هاجر(ناشر تخصصی زن و خانواده) تخفیف ویژه ای درنظر گرفته شده است، گفت: کتاب‌های بخش این مرکز با تخفیف ۲۰ درصد در اختیار خریداران قرار می‌گیرد و خریداران کتاب‌های خریداری‌شده از نمایشگاه، کتب خود را بدون هزینه پست دریافت می‌کنند.
مدیرعامل مرکز نشر هاجر ادامه داد: امکان بازدید و خرید همزمان یک میلیون و ۵۰۰ هزار کاربر در سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران فراهم شده است و بازدید ۲۴ساعته انجام می‌شود و فرآیند خرید و مشاهده کتاب‌ها در طول شبانه‌روز برقرار خواهد بود.
انتهای پیام /

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *