اخبار, نشر هاجر, نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

جشن امضاء لشکر نامرئی برگزار شد

کتاب لشکر نامرئی به قلم حجت الاسلام و المسلمین رضایی با حضور نویسنده درغرفه نشر هاجر امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر هاجر،کتاب لشکر نامرئی به قلم حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رضایی  که توسط مرکز نشر هاجر به چاپ رسیده است، طی آیینی با حضور نویسنده کتاب و مسئولین مرکز در تاریخ 21 اردیبهشت ماه 1403 در غرفه مرکز نشر هاجر ناشر تخصصی زن و خانواده در سی و پنجمین  نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امضاء شد.

حجت الاسلام رضایی نویسنده کتاب لشکر نامرئی با بیان این مطلب که خانواده رویایی ساختنی است و باید برای آن به قواعد این ساخت آگاه بود اظهار کرد: این کتاب در راستای به روز شدن دانش ساخت خانواده تراز و ایده آل و روش های جدید مواجهه و خنثی سازی پروژه دشمن در جنگ شناختی در برابر خانواده ایرانی برای مطالعه خانواده ها به چاپ رسیده است.

وی بیان کرد: کتاب لشکر نامرئی سبک جدیدی در حوزه خانواده می باشد و سعی شده در این اثر با یک تیم کارشناسی و روانشناسی که بیش از یکسال و نیم بر روی این اثر کار کرده اند، یک اثر جدیدی در حوزه خانواده و ناظر به نیازه زندگی امروزی ارائه کنند.

او افزود: یکی از مباحثی که در حوزه خانواده تاثیرگذار است، مسایل شناختی در خانواده است و ساختن یک خانواده ایده آل و دوست داشتنی منوط به پیدا کردن یک سری قواعد مهم جدید در مورد خانواده می باشد که چند دهه در غرب روی این مساله کار شده و جامعه ما آنطور که باید نتوانسته به این قواعد متناسب با سبک زندگی ایرانی اسلامی دست یابد.

حجت الاسلام رضایی تصریح کرد: کتاب لشکر نامرئی اثری است که با قلمی جدید و روان با مخاطب ارتباط می گیرد که توسط ناشر تخصصی زن و خانواده به چاپ رسیده است.وی ضمن خیرمقدم به  همه دوست داران فرهنگ کتاب، از همه عزیزان جهت مراسم جشن امضاء تشکر کرد.

گفتنی است؛ حجت الاسلام مصطفی رضایی نویسنده کتاب لشکر نامرئی قریب به یکسال قبل نیز کتابی تحت عنوان کتاب”به وقت بیروت” روایت زندگی شهید اقتدار فرهنگی کشور، حجت‌الاسلام و المسلمین حاج شیخ ابراهیم انصاری را که از محروم‌ترین نقاط کشور برخاست و با کمترین امکانات، بزرگ‌ترین کار‌ها را انجام داد و به مسولی تحول‌آفرین، پرکار و تراز انقلاب تبدیل شد و در بیروت به شهادت رسید نیز را به چاپ رساند، و این کتاب دومین کتاب وی است که به چاپ رسیده است.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *