اخبار, زن و خانواده

زنان ایرانی نقش مهمی در الگوسازی زن مسلمان دارند

مسئول پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی ریاست جمهوری، گفت:زنان ایرانی نقش مهمی در الگو سازی زن مسلمان دارند؛ متولی این امر یک زن است الگوی سوم زن مسلمان دغدغه‌مند است، زنی که ترجمان الگوی زن مسلمان است.

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر هاجر ، سکینه سادات پاد در مراسم افتتاحیه مجتمع حمایتی، قضایی «شوق زندگی» در مشهد، اظهار داشت: مجموعه «شوق زندگی» می‌تواند بسیاری از معضلات ما را در جامعه و حتی جامعه جهانی برطرف کند.

وی افزود: مدیریت دادگستری خراسان این ابتکار را داشته که یک الگوسازی و نهادسازی کند، از مسئولین استانی می‌خواهم تماما پای کار مدیریت مجتمع باشند، چرا که این اقدام عملی مهم از مشهد الرضا شروع شده است.

پاد تصریح کرد: زنان ایرانی نقش مهمی در الگو سازی زن مسلمان دارند؛ متولی این امر یک زن است الگوی سوم زن مسلمان دغدغه‌مند است، زنی که ترجمان الگوی زن مسلمان است.

وی ادامه داد: حس خوب شوق زندگی، در این مکان جریان پیدا کرده و قوانین ما در حوزه کودک با توجه به قوانین نظام قضایی است و می‌توانیم مستند با این مجموعه بسیاری از مشکلات را در حوزه کودک رفع کنیم.

مسئول پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی ریاست جمهوری ادامه داد: در حوزه این مجموعه قدم‌های عملی برداشته ایم، خلأهای تربیتی در حوزه کودک در این مجموعه اجرا می‌شود.

پاد افزود: مجموعه دادگستری خراسان رضوی با افتتاح شوق زندگی، چهره جدیدی را به مردم معرفی کرد، این مجموعه فضای متفاوت‌تری دارد این نوع ابتکارات که مادرانه است ‌و نگاه مادرانه دارد باید توسعه پیدا کند.

مسئول پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی ریاست جمهوری، خاطرنشان کرد: مجتمع حمایتی، قضایی «شوق زندگی» برگ زرینی برای دستگاه قضا و دادگستری استان خراسان است، باید به زنان توانمند بیشتر توجه و اعتماد کنیم و کارهای بزرگ را به آنان بسپاریم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *