اخبار, وبلاگ

بازدید مدیر و معاونین استان سمنان به همراه مدیران و معاونین مدارس استان سمنان از مرکز نشر هاجر

بازدید مدیر و معاونین استان سمنان به همراه مدیران و معاونین مدارس استان سمنان از مرکز نشر هاجر
حجه الاسلام و المسلمین، جناب آقای نجم به همراه معاونین استان و همچنین مدیران و معاونین مدارس استان سمنان از مرکز نشر هاجر بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی مرکز نشر هاجر، روز چهارشنبه ۰۲/۰۶/۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵ بازدید مدیر حوزه های علمیه استان سمنان، حجه الاسلام و المسلمین، جناب اقای نجم و معاونین استان، به همراه مدیران و معاونین مدارس این استان، برای آشنایی بیشتر با مرکز نشر هاجر، از این مرکز، واقع در مجتمع ناشران صورت پذیرفت.
در این دیدار که در سالن اجتماعات مجتمع ناشران برگزار شد، مرکز نشر هاجر میزبان ۵۰ نفر از مسئولین استان سمنان بود. پس از خیرمقدم توسط مدیرعامل، جناب آقای شایانفر و توضیحی اجمالی در مورد مرکز نشر هاجر، حجه الاسلام و المسلمین نجم به ایراد سخن پرداخته و از چشم انداز روشن ارتباط با مرکز نشر هاجر سخن گفتند.
ایشان ابراز امیدواری کردند که این جلسه و بازدید، منجر به بروز هر چه بیشتر استعدادهای طلاب استان سمنان شده و شاهد چاپ آثار فاخر و ارزشمند در این حیطه باشیم.
در ادامه، مدیرعامل مرکز نشر هاجر، جناب اقای شایانفر، ومدیران مرکز نشر هاجر، اقایان کرامتی، مینایی و خانم سیدتقیا در جایگاه حاضر شده و به توضیح بخش های مرتبط کاری خود پرداختند. پس از آن پرسش های حاضرین در جلسه دریافت شده و به تمامی آنها پاسخ داده شد.

در انتهای مراسم، افراد حاضر از فروشگاه مرکز نشر هاجر بازدید نمودند که با توجه به تنوع کتابهای زن و خانواده در فروشگاه، بازدید تا ساعت ۲۱:۳۰ به طول انجامید.

 

#مرکز_نشر_هاجر
#ناشر_تخصصی_زن_و_خانواده
آدرس کانال ایتا
@hajarpub_ir
آدرس وبسایت

صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *