استفاده از فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به “مرکز نشر هاجر” بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید ابتدا باید درخواست خود را به “مرکز نشر هاجر” ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده ممکن است در مواردی غیردقیق بوده یا دارای خطاهای نگارشی باشد. “مرکز نشر هاجر” به طور مداوم نسبت به بررسی و بروزرسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در سایت فروشگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

سایر سایت ها و لینک هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

ارتباط فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” با کاربران از طریق آدرس hajarpub.ir برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فنآوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

 

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر”، سایت hajarpub.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” درج نموده است.

فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و از طریق پروفایل کاربر یا سبد خرید یا پیامک یا ایمیل یا تماس تلفنی به اطلاع خریدار می رساند.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.

در فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” هزینه ارسال کالا بر اساس تعرفه مرسوله های پیشتاز پست جمهوری اسلامی ایران محاسبه و از مشتری اخذ می شود.

مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

 

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات بوسیله پست جمهوری اسلامی ایران انجام می شود مگر اینکه خریدار به هنگام نهایی سازی ثبت سفارش خرید، درخواست استفاده از سایر سرویس های ارسال را داشته باشد که هزینه آن توسط “مرکز نشر هاجر” محاسبه شده و از مشتری اخذ خواهد شد.

مدت زمان تحویل محموله ها بر اساس زمان های مصوب پست جمهوری اسلامی ایران است مگر در مواردی که ارسال به شیوه دیگری توسط خریدار درخواست شده باشد که در این موارد زمان تحویل بستگی به شرایط درخواستی متغیر خواهد بود.

مکان تحویل کالا، نشانی است که خریدار در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید. این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از ارسال محموله به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور خریدار در محل خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله ها ندارد و فقط میتواند درخواست خریدار را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

در صورت درخواست مشتری و پس از تسویه کامل مبلغ کالای خریداری شده، در صورتی که شرکت حمل کننده محموله موافقت نماید، هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت حمل کننده و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

 

 

شرایط و ضوابط برگشت کالا

قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)

 

 

© مالکیت معنوی محتویات سایت فروشگاه اینترنتی “مرکز نشر هاجر” شامل قانون حق تکثیر شده و منحصرا متعلق به سایت hajarpub.ir می‌باشد.