اخبار, وبلاگ

خرید رایگان از فروشگاه نشرهاجر ویژه خانواده ها همزمان با روز خانواده

همزمان با روز خانواده؛
خرید رایگان از فروشگاه نشرهاجر ویژه خانواده ها
نشرهاجر/ همزمان با 25 مردادماه، روز خانواده و تکریم از بازنشستگان، مرکز نشرهاجر در ابتکاری فرهنگی شرایط خرید رایگان کتاب را ویژه خانواده ها در روز خانواده فراهم کرد.
مجتبی حلاج زاده، مدیربازرگانی مرکزنشر هاجر در گفت وگو با واحد خبر این مرکز با اعلام این خبر اظهارکرد: از سال 86 روز 25 ذیحجه (25مردادماه99) به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان در تقویم رسمی کشور درج شده و علت انتخاب این روز شأن نزول آیه «هل اتی» در سوره الانسان که راجع به خانواده و استحکام پایه‌های آن است، عنوان شده است.
وی افزود: در دین مبین اسلام خانواده یکی از مهم‌ترین ارکان جامعه محسوب می‌شود. پایبندی به خانواده و جلوگیری از بی‌بندوباری و همچنین ارتقاء جایگاه و تحکیم بنیان خانواده، از جمله مسائلی است که به آن شفارش فراوان می شود و نقش کتاب و کتابخوانی ارتباط مستقیمی با این موضوع دارد.
این فعال صعنت چاپ و نشر ادامه داد: در این طرح فرهنگی افراد با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی نشر هاجر (ناشر تخصصی کتاب زن و خانواده) به نشانی http://hajarpub.irاقدام به ثبت نام طرح خرید کتاب می کند و در روز 24مردادماه با توجه به شرایط موجود و پروتکل های بهداشتی از 40 خانواده ای که در سامانه ثبت نام کرده اند در دو مرحله دعوت بعمل می آید تا با حضور در فروشگاه مرکز نشر هاجر به مبلغ یک میلیون ریال کتاب به صورت رایگان خرید کنند.
حلاج زاده تأکید کرد: کسانی که در این طرح مشمول خرید کتاب رایگان می شوند می بایست به همراه اعضای خانواده و با رعایت شرایط بهداشتی در فروشگاه مرکز نشر هاجر به نشانی خیابان معلم، مجتمع ناشران ، طبقه اول پلاک 114 حضور یابند.
لازم به ذکر است مدت زمان ثبت نام علاقه مندان از امروز تا روز 24مردادماه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *