سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

تازه های نشر زن و خانواده

پاسخگویی به احکام شرعی بانوان به صورت مجازی

به همت امور فرهنگی خواهران آستان مقدس دنبال می‌شود؛

پاسخگویی به احکام شرعی بانوان به صورت مجازی

پاسخگویی به احکام شرعی بانوان به صورت مجازی

امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها امکان پاسخگویی به احکام شرعی بانوان را با استفاده از بستر فضای مجازی فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، واحد پاسخگویی به احکام شرعی یکی از واحدهای امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها است که در ایام قبل از شیوع کرونا این واحد به صورت حضوری به پرسش‌های شرعی، اعتقادی بانوان و دختران نوجوان و جوان پاسخگویی داشته است اما از زمان شیوع کرونا به دلیل حفظ سلامت مردم این واحد فعالیت خود را تعلیق کرده است.

امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها پس از شیوع کرونا در قالب فایل‌های «دین و زندگی» احکام و پرسش‌های تخصصی مربوط به بانوان و پرسش‌های دینی مرسوم را به بانوان و دختران نوجوان و جوان اطلاع‌رسانی می‌‌کند.

در روزهای اخیر امکان طرح پرسش‌های شرعی برای بانوان از طریق کانال مجازی آستان مهر در پیام رسان بومی ایتا به ادرسastanehmehr@ فراهم شده است که بانوان و دختران نوجوان و جوان می‌توانند سوالات شرعی خود را به همراه نام مرجع برای ادمین کانال بفرستند، تا اساتید امور فرهنگی خواهران پاسخگوی سؤالات بانوان و دختران به صورت مجازی باشند.

در قالب فایل اخیر« دین و زندگی» به این پرسش شرعی پاسخ داده شده که شرکت در تجمعات با احتمال مبتلا شدن به کرونا از نظر فقهی چه حکمی دارد که در پاسخ بیان شده است که از وارد شدن به محلی که احتمال عقلانی مبتلا شدن وجود دارد اجتناب شود مگر اینکه با رعایت نکات بهداشتی این احتمال منتفی و یا غیر قابل توجه باشد.

پایان پیام/ ۹۶۱۱۲

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من