اخبار

برنامه‌های نشر هاجر به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

مدیر روابط عمومی مرکز نشر هاجر( ناشر تخصصی زن و خانواده)، ویژه برنامه‌های هفته کتاب و کتابخوانی این نهاد فرهنگی را تشریح کرد.
برنامه‌های نشر هاجر به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا حقانی؛ مدیر روابط عمومی نشر هاجر، با اشاره به برنامه‌های این مرکز در هفته کتاب و کتاب‌خوانی سال 99 که از 24 تا 30 آبان برگزار می‌شود، گفت: با توجه به اهمیت موضوع کتاب و کتابخوانی و کمک به ارتقای سطح آگاهی‌های تخصصی و عمومی جامعه، مرکز نشر هاجر برنامه‌های متعدد و متنوعی را طراحی کرده و در تلاش است تا این برنامه‌ها در طول هفته مزین به «کتاب و کتابخوانی» به اجرا گذارد.

وی افزود: «مصاحبه با نویسندگان»، «راه‌اندازی پویش تشویق به مطالعه کتاب و کتابخوانی هاجر»، «راه‌اندازی میز مطالعه»، «رونمایی از تازه‌های نشرهاجر» و «ارائه کدهای تخفیف ویژه مشتریان و مخاطبان مرکز نشر هاجر در اپلیکیشن کتابخوان» از برنامه‌های ویژه این هفته است.

حقانی ادامه داد: «برگزاری مسابقه کتابخوانی»، «اجرای تفاهم‌نامه‌های همکاری با مراکز علمی و کتابخانه‌ای»، «معرفی آثار پرفروش و تازه‌های نشر» و «ارائه طرح‌های فروش و مطالعه در بستر فضای مجازی» بخشی از برنامه های مرکز در هفته کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

مدیر روابط عمومی نشر هاجر، اظهار کرد: این مرکز با هدف مشتری‌مداری و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در طول اجرای این طرح‌ فرهنگی، تخفیف‌های ویژه‌ای برای ارائه آثار درنظر خواهد گرفت که متعاقباً اعلام می‌شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *