تخفیف ویژه به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان

میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام دردانه جوانان بنی هاشم و الگوی ایثار و رشادت و شهادت و روز جوان بر جوانان برومند این مرز و بوم مبارک باد.

 

امام حسین علیه السلام، حضرت علی اکبر علیه السلام را عصارة بنی هاشم و شبیه ترین مردم به پیامبر صلی الله علیه وآله دانسته، و فرمودند: هر وقت دلمان برای رسول الله تنگ می شد، مشتاق زیارت علی اکبر می شدیم و زیارت و ملاقات علی اکبر علیه السلام بود که دلمان را در فراق پیامبر صلی الله علیه وآله تسلی می بخشید. پس اگر کسی شیفتة جمال و کمال پیامبر صلی الله علیه وآله است، می تواند از رخسار و فضایل علی اکبر هم به پیامبر صلی الله علیه وآله برسد( بحارالانوار، جلد 45، صفحات 42 و 43)

یازدهم شعبان المعظم روز ولادت حضرت علی اکبرعلیه السلام به عنوان روز جوان شناخته می شود به مناسبت این روز عزیز و گرامیداشت جوانان ایران، مرکز نشر هاجر در نظر دارد کتاب تربیت اخلاقی جوان با موضوع (ارائه راهکارهای صحیح تربیتی به والدین و مسئولان و آگاهی دادن به جوانان و نوجوانان در انتخاب راه و روش زندگی و الگوگیری صحیح برای رسیدن به سعادت و کمال است. دنیای امرزو که به تدریج ارزش های انسانی تضعیف شده و آسیب های اجتماعی تشدید می گردد، ضروریت دارد که برای هدایت و حمایت نسل جوان اقداماتی سریع و جدی آغاز گردد) را با 40 درصد تخفیف در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

 

جهت سفارش کتاب کلیک کنید

آیدین ربیع زاده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.