هشتمین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه مدارس علمیه خواهران

پوستر

مرکز نشر هاجر (ناشر تخصصی زن و خانواده) با همکاری معاونت پژوهش حوزه­ های علمیه خواهران، هشتمین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه مدارس علمیه خواهران  را با شعار کتابخوانان، آئینه داران پژوهش به صورت مجازی از «هفته کتاب و کتاب‌خوانی» تا «هفته پژوهش» برگزار می‌نماید.

نظر به محدودیت­های این ایام و عدم حضور اکثریت طلاب در مدارس علمیه، این دوره از نمایشگاه به‌صورت فروش اینترنتی، در پایگاه اطلاع رسانی مرکز نشر هاجر به نشانی hajarpub.ir برگزار می­ شود.

در این نمایشگاه، علاوه بر تخفیف‌های کتاب­ در فروشگاه اینترنتی که بین ۱۰ تا ۳۰ درصد است، ۲۰ درصد نیز یارانه خرید کتاب (تا سقف ۲ میلیون ریال)، به طلاب، اساتید، کتابداران وکارکنان مدارس علمیه اهدا خواهد گردید.

در ضمن برای مساعدت بیشتر به خریداران، بخشی از هزینه پست به مبلغ ۵۰ هزار ریال نیز توسط نشر هاجر پرداخت می­گردد.

هرچند، برپایی نمایشگاه حضوری و تورق کتاب­ها به ­وسیله خوانندگان و کتاب دوستان، شور و شوق دیگری دارد ولی فروش اینترنتی کتاب نیز محاسنی هم چون موراد زیر را در بر دارد:

 • سهولت و گستردگی در دسترسی؛
 • تنوع آثار با موضوعات مختلف (عرضه بیش از ۳۷۰۰ عنوان)؛
 • امکان مقایسه قیمت کتاب با سایر فروشگاه های اینترنتی؛
 • دریافت آثار در نشانی مورد نظر خریدار

شیوه و نکات خرید از فروشگاه اینترنتی:

 1. به طلاب، اساتید و دانش آموختگان محترم از طرق مختلف، از جمله ارسال پوستر نمایشگاه (پیوست) در پیام ­رسان­های اجتماعی، سایت و … اطلاع‌رسانی شود؛
 2. فرصت استفاده از یارانه خرید کتاب در این نمایشگاه تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ است؛
 3. متقاضیان دریافت یارانه و هزینه پست باید نام و نام خانوادگی به همراه کدملی خویش را به سامانه ۱۰۰۰۳۱۰۱۵ ارسال نمایند.  حداکثر ۲۴ ساعت پس از ارسال کد دریافت یارانه برای متقاضی پیامک خواهد شد.
 4. یارانه فقط در یک نوبت خرید کتاب فعال می­شود. طلاب، اساتید، کتابداران و کارکنان محترم دقت فرمایند که در همان نوبت اول تمامی کتاب­های مورد نظر را خریداری نمایند؛
 5. سقف خرید با بن یارانه کتاب ۲۰۰ هزار تومان است و به خریدهای بیشتر از این مبلغ فقط تخفیف سایت تعلق می­گیرد؛
 6. نظر به نوسانات بازار کتاب، احتمال تغییر قیمت و یا عدم موجود بودن برخی از کتاب­ها وجود دارد که در این صورت همکاران مرکز نشر هاجر با شما تماس خواهند گرفت؛
 7. پرداخت اینترنتی کل مبلغ کتاب­ها پس از کسر تخفیف و یارانه، از درگاه بانکی سایت انجام خواهد پذیرفت؛
 8. جهت مشاهده و دریافت راهنمای خرید از سایت مرکز نشر هاجر بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید؛ راهنمای خرید از سایت
 9. کتاب­ها به نشانی خریداران پست می­گردد (نشانی مقصد به صورت دقیق همراه کدپستی ثبت گردد تا خللی در ارسال به­ وجود نیاید)؛
 10. نظر به فرایند آماده سازی و ارسال کتاب ­ها، زمان دریافت بین ۱۰ تا ۱۵ روز کاری خواهد بود؛

 

همکاران مرکز نشر هاجر از ساعت ۹ الی ۱۳ با شماره تلفن ۳۱۰۱۵ – ۰۲۵، داخلی۱ و ۳، آماده پاسخگویی به سؤالات احتمالی هستند.

 

امید است همچون گذشته با همکاری مدیران و معاونان محترم استانی و مدارس علمیه، بتوانیم از بستر فضای مجازی بهره برداری بهینه را به‌عمل‌ آورده و گامی بلند در مسیر توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی برداریم.

 

 

محمد براتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *