نخستین کتاب مرکز نشر هاجر به زبان اسپانیایی منتشر شد

photo 2021 07 17 12 25 06 2

نخستین کتاب مرکز نشر هاجر به زبان اسپانیایی منتشر شد.
کتاب «آموزش نماز به زبان اسپانیایی» که به وسیله سرکار خانم زهره رحمانی به زبان اسپانیایی ترجمه شده با همت مرکز نشر هاجر به زیور طبع آراسته گردید. این اثر به ترجمه مبحث نماز با شرح تفصیلی انواع نماز، واجبات و مستحبات نماز، شرایط زمان، لباس و مکان جهت ادای نماز بر اساس کتاب آموزش فقه محمد حسین فلاح زاده پرداخته است.
این اثر که آموزش نماز به عنوان کاربردی ترین مسئله فقهی را با ادبیاتی ساده و قابل فهم بیان کرده برای هر تازه مسلمان اسپانیایی زبان بسیار کاربردی است به گونه ای که به صورت روزانه با این مباحث سرو کار دارد.
مترجم کتاب خانم زهره رحمانی در توضیح چگونگی شکل گیری این موضوع برای ترجمه می گوید: «موضوع آموزش نماز به زبان اسپانیایی برای اولین بار به عنوان موضوع پایان نامه سطح ۳ رشته فقه و اصول در مرکز آموزش های غیر حضوری حوزه خواهران قم به تصویب رسید و به مدد الهی و حمایت های بی دریغ مسئولین و راهنمایی اساتید بزرگوار در جلسه دفاعیه به کسب نمره عالی نائل شد و برای نشر و استفاده بیشتر در قالب کتاب چاپ شد.»
علاقه مندان برای تهیه این کتاب به سایت https://hajarpub.ir یا فروشگاه مرکز نشرهاجر واقع در مجتمع ناشران واحد ۱۱۴ مراجعه فرمایند.

علیرضا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *