برنامه‌های نشر هاجر به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

مدیر روابط عمومی مرکز نشر هاجر( ناشر تخصصی زن و خانواده)، ویژه برنامه‌های هفته کتاب و کتابخوانی این نهاد فرهنگی را تشریح کرد.
برنامه‌های نشر هاجر به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا حقانی؛ مدیر روابط عمومی نشر هاجر، با اشاره به برنامه‌های این مرکز در هفته کتاب و کتاب‌خوانی سال 99 که از 24 تا 30 آبان برگزار می‌شود، گفت: با توجه به اهمیت موضوع کتاب و کتابخوانی و کمک به ارتقای سطح آگاهی‌های تخصصی و عمومی جامعه، مرکز نشر هاجر برنامه‌های متعدد و متنوعی را طراحی کرده و در تلاش است تا این برنامه‌ها در طول هفته مزین به «کتاب و کتابخوانی» به اجرا گذارد.

وی افزود: «مصاحبه با نویسندگان»، «راه‌اندازی پویش تشویق به مطالعه کتاب و کتابخوانی هاجر»، «راه‌اندازی میز مطالعه»، «رونمایی از تازه‌های نشرهاجر» و «ارائه کدهای تخفیف ویژه مشتریان و مخاطبان مرکز نشر هاجر در اپلیکیشن کتابخوان» از برنامه‌های ویژه این هفته است.

حقانی ادامه داد: «برگزاری مسابقه کتابخوانی»، «اجرای تفاهم‌نامه‌های همکاری با مراکز علمی و کتابخانه‌ای»، «معرفی آثار پرفروش و تازه‌های نشر» و «ارائه طرح‌های فروش و مطالعه در بستر فضای مجازی» بخشی از برنامه های مرکز در هفته کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

مدیر روابط عمومی نشر هاجر، اظهار کرد: این مرکز با هدف مشتری‌مداری و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در طول اجرای این طرح‌ فرهنگی، تخفیف‌های ویژه‌ای برای ارائه آثار درنظر خواهد گرفت که متعاقباً اعلام می‌شود.

علیرضا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.