بانوان مبلغ از افراط و تفریط بپرهیزند/لزوم مطالعه کتب مرجع در زمینه واقعه عاشورا

61571381 22
بانوی مبلغ:

بانوان مبلغ از افراط و تفریط بپرهیزند/لزوم مطالعه کتب مرجع در زمینه واقعه عاشورا

بانوان مبلغ از افراط و تفریط بپرهیزند/لزوم مطالعه کتب مرجع در زمینه واقعه عاشورا

بانوی مبلغ با تاکید بر اینکه بانوان مبلغ در سخنرانی های خود باید حد اعتدال را رعایت و همه سخنان خود را نیز با مطالعه قبلی مطرح کنند، افزود: چنانچه بانوان مبلغ در زمینه مطالعه برنامه ریزی لازم را داشته باشند، هیچ گاه در سخنرانی خود دچار افراط و تفریط نمی شوند.

خانم فریبا فرجی در گفت و گو با خبرگزاری کوثر در خصوص هدف از تبلیغ در ماه محرم افزود: زمینه روحی و ذهنی مخاطب در ماه محرم بیشتر است بنابرین می توان در این ماه تاثیرگذاری بیشتری بر روی مخاطب داشت.
وی در خصوص فعالیت های تبلیغی خود افزود: از سال ۱۳۸۶ فعالیت تبلیغی خود را ابتدا با تدریس روان خوانی و حفظ قرآن به مدت دو سال انجام دادم، سپس به پاسخگویی به احکام و سوالات شرعی و اعتقادی و سرانجام به سخنرانی پرداختم و از سال ۱۳۹۰ نیز فعالیت خود را بر روی دانشگاه بوعلی همدان متمرکز کردم.
این بانوی مبلغ با بیان اینکه بانوان مبلغ می توانند تاثیرات بسیاری بر روی جامعه بانوان داشته باشند،‌ تصریح کرد: زنان با مشاهده بانوان مبلغ اعتماد به نفس بیشتری بدست می آورند و همچنین بانوان مبلغ می توانند الگوی مناسبی برای سایر بانوان باشند.
وی با تاکید بر اینکه بانوان مبلغ در سخنرانی های خود باید حد اعتدال را رعایت و همه سخنان خود را نیز با مطالعه قبلی مطرح کنند، افزود: چنانچه بانوان مبلغ در زمینه مطالعه برنامه ریزی لازم را داشته باشند، هیچ گاه در سخنرانی خود دچار افراط و تفریط نمی شوند.
فرجی بیان کرد: برخی از دانشجویان دانشگاه بوعلی دچار شبهاتی در خصوص واقعه عاشورا و نقش امام حسین(ع) شده بودند که برای آنها در زمینه آغاز واقعه عاشورا در دوران معاصر و دوران تکنولوژی و اینکه چه کاربردی دارند سخنانی مطرح کردم که موجب ایجاد تحول در این دانشجویان شد.
مسئول واحد خواهران نهاد رهبری گفت: مبلغان باید برای پاسخگویی به شبهات،‌ کتاب های مادر و مرجع را در زمینه واقعه عاشورا مطالعه کنند تا بتوانند بر اساس آن به شبهات مطرح شده از سوی جوانان پاسخی مناسب ارائه دهند.

الهام حلاجیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *