آیین عقد نکاح یک زوج در فروشگاه نشر هاجر برگزار شد

02

با استقبال پرشور رسانه ها و عکاسان خبری؛
آیین عقد نکاح یک زوج در فروهشگاه نشرهاجر برگزار شد.
با حضور جمعی از مدیران مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و استقبال پرشور رسانه ها و عکاسان خبری، به میمنت اول ذیحجه سالروز ازدواج امیرالمؤمنین(ع) و حضرت زهرا(س) مراسم عقدنکاح یک زوج جوان در فروشگاه نشرهاجر، ناشر تخصصی کتاب های زن و خانواده برگزار شد.
به گزارش واحد خبر نشر هاجر، احمد شایانفر، مدیرعامل نشرهاجر در حاشیه برپایی مراسم فرهنگی و اجتماعی در گفت و گو با اصحاب رسانه اظهارکرد: این اتفاق مهم و ارزشمند را در آغازین روز ماه مبارک ذیحجه به فال نیک میگیریم چراکه این مرکز تخصصی کتاب ویژه زن و خانواده هفته گذشته به مناسبت هفته حجاب و عفاف با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور مدیر حوزه های علمیه خواهران سراسرکشور افتتاح شد و امروز به برکت سالروز ازدواج سراسر نور امام علی(ع) و حضرت زهرا(س) شاهد برپایی چنین مراسم معنوی هستیم.
وی افزود: خانواده رکن اساسی جامعه اسلامی است. پرداختن به این بنای مقدس بنیادین و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی خود، همواره سبب اصلاح خانواده بزرگ انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است.
مدیرعامل نشر هاجر (ناشر تخصصی کتاب های زن و خانواده) ادامه داد: بنابراین هرچه بیشتر باید در جهت نیل به سعادتمندی آن کوشید که دستیابی به این مهم تنها از طریق شناسایی کامل عوامل تحکیم بنیان خانواده امکان پذیر که نشر هاجر توانسته با برخورداری از بیش از ۱۱۰۰عنوان کتاب تخصصی پیرامون زن و خانواده از ۷۰ ناشر ممتاز کشور بخشی زیادی از این کاستی ها راجبران کند و نسبت به ارتقای سطح آگاهیهای عمومی جامعه نقش آفرینی کند.
وی افزود: نشر هاجر به عنوان ناشر برگزیده و تخصصی کتاب زن و خانواده با بیش از دو دهه فعالیت توانسته با ظرفیت علمی و پژوهشی و تحقیقاتی خود در حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور و حمایت از پایان نامه ها و آثار مکتوب طلاب فضای علمی ارزشمندی را با محور زن و خانواده را احیا کند و مرجعی برای این قبیل آثار باشد.
شایان فر گفت: لذا به منظور ارتقا سطح آگاهی های فردی زوجین نسبت به فریضه ازدواج و خانواده این مهم را در اولویت های خود قرار داده است و بدین منظور به مناسبت روز ازدواج با دعوت از زوجی جوان، ضمن اهدای هدایایی ارزشمند از کتب مورد نیاز خانواده این روز مبارک را گرامی داشته ایم.
وی ادامه داد: معتقدم خانواده هایی که آغاز زندگی را با هدف ارتقای سطح آگاهی های فردی و اجتماعی خود کتاب را در سبد زندگی خود قرار دهند بدون تردید طول مسیر بلند زندگی را به خوبی، محبت، معرفت و اخلاق طی خواهند نمود و بسیاری از معضلات موجود در جامعه بر اثر بی اطلاعی و عدم شناخت صورت می گیرد که نشر هاجر بر حسب وظیفه ای که دارد به دنبال تحکیم خانه و خانواده با رویکرد سبک زندگی اسلامی است.
لازم به ذکر است در این مراسم باشکوه و معنوی معاون فرهنگی و تربیتی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و جمعی از مدیران این معاونت، مدیرعامل نشرهاجر و همچنین خانواده زوجین با حضور عاقد با پوشش شایسته رسانه های تصویری و شنیداری برپا شد.
همچنین زوجین با انتخاب خودشان برخی از آثار تخصصی زن و خانواده را به عنوان هدیه دریافت کردند.

 

03 02 01 14 13 12 11 04 05 06 07 08 09 10

محمد براتی
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • صادق مردانی ۳ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۰

    باسلام احسنت بر شما خداقوت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *