پاتوق تخصصی کتاب «زن و خانواده» افتتاح شد

photo 2020 07 19 07 50 22

مدیر بازرگانی نشرهاجر (ناشر تخصصی زن و خانواده) از افتتاح پاتوق تخصصی کتاب «زن و خانواده» در هفته حجاب و عفاف با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور مدیر حوزه علمیه خواهران خبر داد.

photo 2020 07 13 14 23 45

مجتبی حلاج زاده، مدیر بازرگانی نشرهاجر(ناشر تخصصی زن وخانواده) امروز شنبه ۲۸ تیرماه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: یکی از سوالات مهمی که در طول تاریخ بشر نسبت به آن واکنش هایی نشان داده است آنست که ماهیت انسان چیست، سبک زندگی شایسته آدمی در این جهان، چه می باشد. یکی از ابعاد مهم سبک زندگی چه در اسلام و چه در سایر ادیان بررسی نقش زن به عنوان همسر، مادر و بنیان خانواده می باشد که در سبک زندگی اسلامی در همه جوانب مدنظر می باشد.

photo 2020 07 19 07 50 23

این فعال عرصه نشر ادامه داد: ما با راه اندازی این بخش تخصصی در بدنه نشرهاجربه دنبال ایجاد یک مرجع علمی در عرصه نشر، تدوین و تألیف کتب تخصصی زن و خانواده هستیم که امید است این اتفاق مهم با حمایت های مدیرحوزه های علمیه خواهران و تلاش سایرهمکارانمان در نشر هاجر هر چه سریعتر رقم بخورد.

photo 2020 07 19 07 50 24

حلاج زاده با بیان اینکه بخش تخصصی «زن و خانواده» نشرهاجر در حال حاضر حاوی بیش از ۱۱۰۰ عنوان کتاب از ۷۰ ناشر کشور پیرامون «زن و خانواده» می باشد، افزود: مخاطبان می توانند در این بخش با آثاری با موضوعاتی همچون؛ “جایگاه زن در اجتماع”، “فِمِنیسم”، “همسر گزینی پیش از ازدواج”، “تربیت فرزند”، “سبک زندگی”، “روانشناسی”، “همسرداری”، “زن و خانواده در اسلام”، “حجاب و عفاف”، “تغذیه، بهداشت و سلامت”، “آسیب شناسی مسائل زنان”، “سیره زنان اسوه”، “تربیت و اخلاق”، “فقه، حقوق و احکام” و “زنان و خانواده” آشنا و با تخفیف ویژه ای تهیه کنند.

photo 2020 07 13 14 23 46 2

مدیر بازرگانی نشرهاجر در پایان با اشاره به اهمیت موضوع خانواده و تحکیم آن گفت: با توجه به هفته حجاب و عفاف همچنین اهمیت این موضوع تخفیف ویژه ای را برای تمامی مخاطبان نشر هاجر درنظر گرفته ایم که می توانند جهت تهیه این آثار به فروشگاه مرکزی واقع در شهر مقدس قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران طبقه اول واحد ۱۱۴ و یا با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز نشرهاجر به نشانی www.hajarpub.ir محصولات مورد نظر را با تخقیف ویژه به صورت اینترنتی خریداری کنند.

علیرضا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *