چاپ نهم کتاب زیارت الحسین علیه السلام

100

چاپ نهم کتاب زیارت الحسین علیه السلام به همت مرکز نشر هاجر منتشر و روانه بازار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر هاجر، چاپ نهم کتاب زیارت الحسین علیه السلام نوشته حجت الاسلام والمسلمین سید محمدحسین میرباقری با هدف بررسی فضیلت زیارت سیدالشهداء از سوی مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران روانه بازار شد.

این کتاب در دوفصل با عناوینی همچون «زیارت سیدالشهداء حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام» و «فضیلت سرزمین کربلا و اهمیت تربت سیدالشهداء علیه السلام» تهیه و تنظیم شده است.

فصل اول کتاب دربردارنده ۱۱ باب با عناوین «خدای متعال و انبیاء و فرشتگان، آن حضرت را زیارت می کنند»، «زیارت آن حضرت با فضیلت ترین عمل است»، «اموری که انگیزه وسبب زیارت می باشند»، «کرامت زائر آن حضرت»، «کرامت زائر به هنگام مرگ و بعد از آن»، «آثار و فوائد زیارت»، «در چه فاصلۀ زمانی زیارت امام حسین علیه السلام را تکرار کنیم»، «زیارت امام حسین علیه السلام در زمان های مخصوص»، «آداب زیارت کردن»، «عزاداری در زیارت» و «زیارت از راه دور» است.

«کربلا با ارزش ترین سرزمین نزد خداست»، «فضیلت تربت امام حسین علیه السلام» و «فضیلت فرات و آب آن» عناوین سه باب مطرح شده در فصل دوم این کتاب هستند.

در بخشی از کتاب می خوانیم: امام صادق فرمودند: «روز قیامت منادی ندا می دهد: زوار حسین بن علی علیه السلام کجایند؟ گروهی که کسی جز خدای عزوجل تعداد آنها را نمی داند، بلند می شوند. پس خداوند می فرماید: شما از چه رو به زیارت قبر امام حسین علیه السلام رفتید؟ می گویند:خدایا، از روی محبت به رسول خدا ومحبت به امیرالمؤمنین و فاطمه زهرا سلام الله علیها، و از روی ترحم و دلسوزی بر مصائبی که بر او وارد شده است.

پس به آنها گفته می شود: اینان، محمد و علی و فاطمه و حسن و حسین علیهم السلام هستند. به آنها ملحق شوید. شما در بهشت در درجه آنها(و در نزد آنها) خواهید بود.

چاپ نهم کتاب زیارت الحسین علیه السلام با شمارگان ۲۰۰۰ جلد در ۱۲۰ صفحه و با قیمت ۶۵۰۰ تومان در قطع پالتویی روانه بازار شده که با تخفیف ۷۰ درصدی از سوی مؤلف و ناشر به قیمت ۲۰۰۰ تومان تقدیم مخاطبان می شود.

علاقه‌مندان به تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن های ۳۱۰۱۵-۰۲۵ تماس گرفته و یا به نشانی قم، بلوار معلم، مجتمع ناشران، طبقه۱ واحد ۱۱۴ مراجعه کنند.

زیارت الحسین علیه السلام

آیدین ربیع زاده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *