حضور در نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی استان خراسان

شایانفر مدیر عامل مرکز نشرهاجر گفت: امسال هم مرکز نشر هاجر در نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی که از سوی معاونت محترم پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار شده است حضور پیدا کرد.

لذا مصمم هستیم با بهره گیری از تجربه نمایشگاه سال گذشته و بکارگیری بهینه از امکانات و توانمندی های خود در سطح مطلوبی به بخشی از رسالت دینی و فرهنگی خویش عمل نماییم.

شایانفر ادامه داد: مرکز نشر هاجر با 105 عنوان کتاب چاپ اول در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است. این مرکز برای عموم مردم 25 درصد و برای طلاب خواهر تا 30 درصد تخفیف اختصاص داد ه است.

شایانفر افزود: به دلیل همزمانی نمایشگاه با ایام ماه محرم 2 کتاب با نام های زیارت الحسین (علیه السلام) که شامل: آداب، آثار و فضائل زیارت سیدالشهدا و فضلیت سرزمین کربلا؛و کتاب البکاء للحسین (علیه السلام) که شامل: احادیث نورانی اهل بیت پیرامون فضیلت عزاداری و برپایی مجالس عزای امام حسین علیه السلام می باشد که هردو کتاب نوشته استاد سیدمحمدحسین میرباقری می باشد و با 50 درصد تخفیف، به عموم علاقه­مندان ارائه خواهد شد:

و همچنین به دلیل آغاز سال تحصیلی و به جهت بهره مندی طلاب از تجربیات حضرت آیت الله امینی در حدود 80 سال طلبگی کتاب رهنمودهایی به طلاب و دانشجویان جوان تالیف آیت الله امینی که شامل: راهنمایی­های ارزنده­ و ارائه تجربیات ایشان برای طلاب و دانشجویان، در راه علم آموزی و کسب اخلاق و ادب. که از تالیفات ایشان می باشد با 50 درصد تخفیف به عموم علاقمندان ارائه خواهد شد؛

 

این نمایشگاه از 31 شهریور تا 6 مهر ماه واقع در مشهد چهار راه شهداء مدرسه آیت الله خویی در حال برگزاری می باشد.

غرفه های نمایشگاه مشهد97

کلیدواژه : مشهدنمایشگاه
آیدین ربیع زاده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.