آغاز ارسال کتابهای درسی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ به مدارس علمیه خواهران سراسر کشور

unnamed file

مرکز نشر هاجر، ناشر تخصصی زن و خانواده، همانند سال­های گذشته با تهیه و ارسال کتب درسی مورد نیاز مدارس علمیه سراسر کشور، در تسهیل دسترسی طلاب به کتب درسی و همکاری با حوزه های علمیه حضوری فعال و پویا داشت.

در این رابطه مدیر عامل نشر هاجر- ناشر تخصصی زن و خانواده- از آغاز ارسال کتابهای درسی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۹ به مدارس حوزه های علمیه خواهران خبر داد.

شایانفر در این خصوص بیان کرد: با توجه به هدفمند شدن یارانه کتاب های درسی و همچنین وجود برخی مشکلات در ارسال کتاب های درسی به مدیریت های استان ها، از جمله انبار شدن کتاب های مازاد در مدارس و مدیریت های استانی، در  شیوه فرآیند درخواست و ارسال کتاب درسی تغییراتی ایجاد شده است.

مدیر عامل نشر هاجر در ادامه، فرآیند جدید درخواست و ارسال کتب را توضیح داده و گفتند: نشر هاجر، فرم درخواست ثبت کتاب، به صورت اینترنتی را تنظیم نمود و در اختیار مدارس قرار داد. مدارس متقاضی به حسب نیاز، کتب مورد نظر را در فرم تهیه شده ثبت و برای نشر ارسال کردند. هم اکنون نیز موعد ارسال کتاب های درسی مورد نیاز مدارس شروع شده است.

ایشان در ادامه اشاره کردند که امسال ۸۰ عنوان کتاب در ۱۰۰ نوبت چاپ شده که ۱۵ عنوان از این عناوین، کتب جدید هستند. ۶۳% از عناوین متعلق به نشر هاجر و باقی عناوین از ناشرین دیگر خریداری و در اختیار مدارس قرار خواهند گرفت. در مجموع، در این سال تحصیلی  ۲۵۷,۵۶۰ جلد کتاب در مدارس توزیع خواهد شد.

محمد براتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *