حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درخواست نهایی کتاب های درسی سال تحصیلی ۹۹-۹۸

با سلام

برای درخواست نهایی کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۹۹-۹۸ کافی است تا گام‌های زیر را طی نمایید:

۱) ابتدا از یکی از لینک‌های زیر، نسبت به دانلود و ذخیره کردن فایل اکسل مربوط به سطح مدرسه خود اقدام نمایید. این فایل حاوی درخواست اولیه‌ای است که از طریق همین سایت ارائه داده‌اید.

دانلود فایل اکسل درخواست نهایی کتاب‌های درسی سطح دو

دانلود فایل اکسل درخواست نهایی کتاب‌های درسی سطح سه

تذکر مهم در خصوص اشکال فنی موجود در فایل اکسل سطح ۳:

فایل اکسل سطح ۳ در ساعت ۱۴:۰۰ روز سه شنبه ۹۸٫۰۳٫۲۷ بروزرسانی شده است. لذا ضروری است تا تمام مدارس سطح ۳ از فایل جدید استفاده نمایند.

مدارسی نیز که تاکنون نسبت به تکمیل فایل سطح ۳ و واریز وجه آن اقدام نموده‌اند نیز لازم است تا فایل جدید را دریافت کرده و مجددا درخواست خود را ارسال نمایند. با توجه به اینکه مبلغ فاکتور این دسته از مدارس تغییر خواهد کرد، لازم است تا این مدارس نسبت به واریز مابه التفاوت وجه فایل قبلی و فایل جدید اقدام نموده و تصویر هر دو فیش بانکی را به همراه فایل اکسل جدید که تکمیل نموده‌اند، در همین بخش بارگذاری نمایند. بدیهی درخواست‌های قبلی این دسته از مدارس حذف خواهد شد.

۲) فایل اکسل را باز کرده و شناسه واریز بانک ملت اختصاصی مدرسه خود را در مکان نمایش داده شده وارد نمایید. اگر شناسه واریز را به درستی وارد کرده باشید، اطلاعات مربوط به مدرسه شما و تعداد کتاب‌های درخواستی مرحله اول، نمایش داده می‌شود.

 

۳) اگر تمایل داشته باشید تا تعداد کتاب‌ها را افزایش دهید، کافی است تا در ستون “کاهش/افزایش تعداد” تعداد افزایشی را به صورت عدد مثبت و تعداد کاهشی را به صورت عدد منفی وارد نمایید. فایل اکسل را پس از انجام دادن تغییرات، ذخیره نمایید تا پس از واریز وجه کتاب‌ها، آن را در سایت بازگذار نمایید.

تذکر مهم: دقت فرمایید تا فایل اکسل را به صورت خالی ذخیره نکرده باشید.

 

۴) در صورتی که پیش از این مبلغی را به عنوان بدهکار یا بستانکار نزد مرکز نشر هاجر داشته باشید، اطلاعات مربوط به آن در این فاکتور اعمال شده و جمع قابل پرداخت به شما نمایش داده می‌شود.

۵) با در دست داشتن شناسه واریز بانکی، به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و مبلغ قابل پرداخت را به شماره حساب اعلام شده در بخشنامه مرکز نشر هاجر، واریز نمایید.

۶) فیش واریزی بانک ملت را با کیفیت بالا اسکن نمایید (جهت اطمینان از کیفیت اسکن، می‌توانید تصویر فیش اسکن‌شده را یکبار نزد خود پرینت نمایید). فایل اکسل و فیش واریزی خود را در مکان‌های مشخص‌شده زیر بارگذاری نمایید.

تذکر خیلی مهم: در پایان دکمه ارسال را بزنید تا پیام دریافت موفقیت‌آمیز اطلاعات را مشاهده نمایید.

در صورت بروز مشکل با شماره تلفن ۰۲۵۳۱۰۱۵ تماس حاصل نمایید.

به درخواست‌های فاقد فیش بانکی، رسیدگی نمی‌شود و صرفا درخواست‌هایی که فایل اکسل و تصویر فیش واریز به صورت همزمان ارسال شده باشد، رسیدگی می‌شود.

با توجه به اینکه اطلاعیه‌های بعدی نیز در همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد شد، توصیه می‌شود با مراجعه به این صفحه نسبت به اطلاع از آخرین تحولات ارسال کتاب درسی آگاهی کسب نمایید.

 

 • انواع فایل های مجاز : xlsx.
  فقط مجاز به بارگذاری فایل اکسل با پسوند xlsx هستید.
 • انواع فایل های مجاز : jpg.
  فقط مجاز به بارگذاری فایل تصویر با پسوند JPG هستید.
مدیر
دیدگاه کاربران 4 دیدگاه
 • مرضیه جمشیدلو ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۳
  3 0

  باسلام ارسال کتب درسی خیلی دیر انجام میگیرد اگر در شهریورماه و قبل از شروع سال تحصیلی ارسال گردد بهتراست. باتشکر

  • مدیر ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ / ۲۰:۲۶
   0 0

   با سلام
   تمام کتاب های درسی قبل از پایان مرداد ماه برای مدیریت های استانی ارسال می شود. علت تاخیر دیر هنگام را از مدیریت استان متبوع خود جویا شوید. در صورتی که همچنان مشکل ادامه داشت، با شماره ۰۲۵۳۱۰۱۵ تماس حاصل نمایید.
   با تشکر

  • فاطمه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ / ۲۱:۰۱
   0 1

   با سلام.من هم کتاب(شخصی) با پست پیشتاز سفارش داده بودم ولی نزدیک به ۱ماه طول کشید تا به دستم رسید

   • مدیر ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ / ۲۱:۰۳
    0 0

    با سلام
    لطفا شماره سفارش خود را ارسال کنید تا علت را پیگیری نماییم.
    با تشکر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X