برندگان طرح خانواده مرکز نشر هاجر جوایز خود را دریافت کردند

photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۱۸ ۵۶ ۰۶

مرکز نشرهاجر/ با انجام قرعه کشی طرح اهدای کتاب مرکز نشر هاجر (ناشرتخصصی کتاب زن و خانواده) در روز مباهله، منتخبین با حضور در فروشگاه نشر هاجر ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی جوایز خود را دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر هاجر، طی برنامه ریزی صورت گرفته تعداد ۴۰ نفر از خانواده های مشارکت کننده در طرح اهدای کتاب رایگان به مناسبت روز خانواده طی دو روز از ساعت ۱۸ تا ۲۰میهمان ما در فروشگاه مرکز نشر هاجر واقع در خیابان معلم، مجتمع ناشران – طبقه اول – پلاک ۱۱۴ می باشند که به دلخواه خود می توانند تا سقف یک میلیون ریال کتاب رایگان خریداری کنند.

مجتبی حلاج زاده، مدیربازرگانی مرکز نشر هاجر در حاشیه این مراسم در گفت وگویی اظهارداشت: این طرح یکی از دهها طرح فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و بصیرت افزایی انتشارات هاجر به عنوان ناشرتخصصی کتاب زن و خانواده عنوان کرد.

وی افزود: طرح اهدای کتاب رایگان به مناسبت ۲۵مردادماه، روز خانواده و تکریم از بازنشستگان عزیزمان می باشد که از ۲۲لغایت ۲۴مردادماه برگزار و همزمان با روز مباهله در قرعه کشی ۴۰ نفر از شرکت کنندگان انتخاب شدند.

این فعال صنعت چاپ و نشر استان قم ادامه داد: باتوجه به استقبال بی نظیر علاقه مندان و مخاطبان نشر هاجر ان شاءالله به زودی شاهد ارائه طرح های ویژه و مناسبتی خواهیم بود.

لازم به ذکر است علاقه مندان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی نشر هاجر(ناشر تخصصی کتاب زن و خانواده) به نشانی http://hajarpub.ir و یا به لینک مستقیم https://b2n.ir/734061 از نتیجه قرعه کشی اطلاع پیدا کنند.

photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۱۸ ۵۶ ۰۶photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۲۳ ۵۷ ۲۵

photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۱۸ ۵۶ ۰۶ 2photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۱۸ ۵۶ ۰۴

photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۲۳ ۵۷ ۲۳photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۱۹ ۱۶ ۲۷

photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۲۳ ۵۷ ۲۲ 2 e1597552791757 photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۲۳ ۵۷ ۲۷

photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۱۹ ۱۶ ۲۲ 2 photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۱۹ ۱۶ ۲۷ 2

photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۱۹ ۱۶ ۲۸ photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۱۹ ۱۶ ۲۲ 3

photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۲۳ ۵۷ ۲۱ photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۱۹ ۱۶ ۲۳

photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۱۹ ۱۶ ۲۶ photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۲۳ ۵۷ ۲۴

photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۲۳ ۵۷ ۲۳ 2 photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۲۳ ۵۷ ۲۳ 3

photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۲۳ ۵۷ ۲۵ 1 photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۲۳ ۵۷ ۲۵ 2

photo ۲۰۲۰ ۰۸ ۱۵ ۱۹ ۱۶ ۲۷ 1

محمد براتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *